Programy na zamówienie

Aplikacja na zamówienie

Programy na zamówienie, lub jak klienci często nazywają: program na zamówienie, programy na zlecenie, program na zlecenie, aplikacje na zamówienie, aplikacja na zamówienie...

Zastanawiałeś się kiedyś, w jaki sposób w dużych firmach, dwie osoby przetwarzają taką ilość danych, jaką w innej firmie musi przetwarzać dziesięć? To proste. Te firmy posiadają odpowiednie programy na zamówienie. Te stworzone specjalnie dla nich programy na zamówienie spełniają naróżniejsze role z których najważniejszą jest skrócić czas obróbki i dostarczenia danych.

Dam Ci przykład

Kilka lat temu zgłosił się do mnie jeden z poznańskich geodetów, który z trzema pracownikami realizował prace na terenie Poznania. Pracownicy wykonane prace raportowali wysyłając mu zestawienia z excelu. Jego problemem było to, że zebranie tych danych i zestawienie w czytelne raporty i analizy zajmowało mu tak wiele czasu, że nie miał go na rozwój. To co go uratowało, to oferowane przeze mnie programy na zamówienie. Geodeta po roku czasu stał się potentatem na poznańskim rynku, realizując zlecenia na takie inwestycje jak budowa stadionu miejskiego, autostrad czy obwodnic Poznania. W tej chwili zatrudnia kilkanaście osób, napisany dla niego program na zamówienie jest wciąż rozwijany a jak sam twierdzi - bez niego nie dał by rady wszystkiego ogarnąć.

Brzmi przekonująco?

Takim geodetą możesz być Ty! Pomyśl, ile takie programy na zamówienie mogą Ci dać, jeżeli zautomatyzują i uproszczą pracę w Twojej firmie.

Zobacz - jak zamawiać programy na zamówienie i napisz do mnie. To Ci się opłaci!