Programy na zamówienie dla medycyny

program na zamówienie dla gabinetu psychologicznegoMedycyna jest takim obszarem gospodarki, gdzie specjalizacja gra kluczową rolę i powiedzieć "lekarz" albo pracuję w medycynie - nie znaczy nic. Rozdrobnienie specjalizacji jest tak duże, że informatyka nie jest w stanie nasycić rynku oprogramowania narzędziami specyficznymi dla określonej specjalizacji. Dodatkowo, wymagania prawne w stosunku do lekarzy są tak wysokie, że bez narzędzi informatycznych lekarz będzie więcej czasu spędzał wypełniając formularze niż lecząc. W takiem sytuacji znalazł sie jeden z psychologów z zachodniej polski, który prowadząc badania okresowe dla kierowców zawodowych potrzebował programu, który pozwoli my oszczędzić czas. Niestety, okazało się to na tyle trudne, że zwócił się do mnie i dzięki mojej ofercie - programy na zamówienie - uzyskał to, o co mu chodziło.

Dzięki współpracy, lekarz otrzymał program na zamówienie, który pozwala w prosty sposób dodawać i edytować dane, ale co najważniejsze, wypełniac i drukować wymagane ustawami i rozporządzeniami formularze. Dzięki ofercie programy na zamówienie, zestawienie badań, zestawienie sprzedaży, oraz róznorakie karty badań i orzeczenia drukowane są automatycznie.

Proszę zwrócić uwagę, że jedynie oferta programy na zamówienie była w stanie pomóc lekarzowi. Na rynku oprogramowania nie ma narzędzi, które realizowały by postawione zadanie w sposób równie prosty i kompleksowy, za na prawdę niewielkie pieniądze.

Ostatnia zmiana Niedziela, 27. Maj 2012 17:16